گام اول

امروز در کمیته فرهنگی شورای شهر آران وبیدگل شرکت کردم
دلیل شرکتم چند موضوعی بود که می خواستم در میان بگذارم و نظرات دوستان را بگیرم
گفت و گوی اول پیرامون نقدم بر برگزاری جلسه های عیدانه آران ویدگل بود بدون داشتن نگاه و نتیجه مشخص و مدونی
چرا برگزاری این برنامه ها این گونه آماتور و بدون برنامه و به صورت مونولوگ و بدون داشتن حتی سین برنامه بود . تا جایی که همایش فرهیختگان یک هفته قبل از برگزاری تصمیم برگزاریش گرفته شده بود .
این ها نشان می دهد آداب برگزاری این نشست ها را نیاموخته ایم و دنبال حداقل خروجی ها نیستیم
پیشنهاد کردم هر همایشی که قرار است انجام شود حداقل سه ماه قبل برگزاری دبیر آن همایش سین برنامه ، اهداف ، نحوه اجرا و خروجی ان را بیان کند و سپس با سطح کیفی قابل قبولی برگزار شود.
بعد تفاوت نحوه برگزاری نشست ها ، سمینار ها ، گردهمایی ها با هم  نمیدانیم.
سپس پیشنهادم را برای جدی گرفتن تهیه بانک منابع انسانی به عنوان سرمایه اصلی توسعه ی هر شهری اعلام کردم و جای خالی ورک شاپ هایی که این نخبگان برای دانشجویان و نخبگان مدیریتی و شهری میتوانند برگزار کنند .
به نبود مکانی آبرومند جهت برگزاری همایش ها اشاره شد که انشالله بتوان به تکمیل سالن استاندارد جنب اداره ارشاد آران وبیدگل به عنوان اولویت تکمیل خیرین و سرمایه گذاران پرداخته شد.
در حین برنامه ،گفت و گو ها به سمت چگونگی جایگزینی ظروف یک بارمصرف پلاستیکی با گیاهی شد که به این نتیجه رسیدیم با همراهی دستگاه های ذی ربط مغازه هایی تعیین شود که هییت ها از انجا ظروف خود را با تخفیفی که شهرداری می پردازد خریداری کنند و در کنارش به مردم در باره مشکلات این ظروف پلاستیکی اطلاع رسانی شود تا کم کم استفاده ار آن جایش را به ظروف گیاهی بدهد
در پایان گفته شد انشالله تا دو هفته دیگه تابلو به زبان دهی برای نصب در ورودی های شهر اماده است

/ 2 نظر / 51 بازدید